Friday, 10 May 2013

Lama Menyepi

CAKK!!

hihi Salamualaikum...!!(x jawab dosa)
mimi lame gile x update blog dah kotor berhabuk,,mimi masuk
terus  bersin*nk tunjuk betape kotor nye*haha takde la saje je,,mimi memang sibuk
sikit,,takde mase nk online blog setakat fb boleh la
mimi busy bukan pasal kerje ke ape,,sbb mimi sibuk ngan kerja sekolah
itulah,inilah...lepas update entry ni tak tahu bile lagi mimi boleh update
sebb lepas ni mimi akan menghadapi peperiksaan semesta satu,,,subjek banyak
lak tu duniyyah dan akademik..sape sekolah agama kat sini mesti menghadapi
mende yang same kan?? korang doakan saye k! nmpk perubahan x lam blog ni hihi
mimi edit ni pun sebb esok cuti!! yeyyyyy (cuti pon cuti gak jgn lupe ulangkaji)hihi :D
memandang kan ribut disini sangat ..mimi takut sekarang ribut semakin kuat habis semue tumbang!!
mimi Choww dulu tengah takjut (taip laju skang ni Rilek mimi!)

3 comments:

Aini Yunus said...

Salam mimi...
Selalu tukar rupa blog mimi ni.comel comel plak tu..
Study elok elok yer..get high score in your exam..
Gudluck..

Mimi afiqah said...

Aini Yunus Terima kasih kak!

izan mama mia said...

dtg mai tlg tiup habuk..ehe..tq singgah blog mama mia